Wiadomości - Transport i logistyka - Z kraju

PKN Orlen i PERN rozwijają logistykę w sektorze naftowym

PKN Orlen i PERN rozwijają logistykę w sektorze naftowym

PERN i PKN Orlen zawarły porozumienia dotyczące realizacji rządowej polityki dla infrastruktury logistycznej w sektorze naftowym. Celem jest wzmocnienie infrastruktury przesyłowej oraz bezpieczeństwo energetyczne kraju.

Czytaj »

Duże zmiany w zakresie infrastruktury logistycznej w sektorze naftowym

Przygotowywane są duże zmiany w odniesieniu do strategicznej infrastruktury logistycznej ropy naftowej i paliw ciekłych. Celem jest wzmocnienia kontroli państwa nad tą infrastrukturą i umożliwienia optymalnego rozwoju sektora naftowego.

Czytaj »

Nowe zbiorniki na ropę dla PERN

PERN rozwija swoje aktywa w efekcie czego pojemność magazynowa jego parku zbiornikowego w Gdańsku przekroczy w ciągu najbliższych dwóch lat poziom 1 mln m³. To efekt podpisanej umowy z konsorcjum Mostostal Płock i Mostostal Warszawa w sprawie budowy dwóch nowych zbiorników na ropę - po 100 tys. m³ każdy.

Czytaj »

Grupa CIECH rozwija zaplecze i kompetencje w obszarze logistyki

CIECH udoskonala swoje zaplecze w obszarze logistyki i transportu. W tym roku zamierza zmodernizować istniejące już terminale załadunkowe, inwestować w nowe punkty załadunkowe oraz kontynuować proces budowy i automatyzacji swoich magazynów. Skorzystają na tym firmy transportowe współpracujące ze spółką chemiczną.

Czytaj »

Kalendarium

z kraju

ze świata

Sierpień 2018
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
więcej